Wynagrodzenie
15 000 – 20 000 PLN
+ VAT (B2B)
brutto (UoP)
brutto (UZ)
Pracuj zdalnie, hybrydowo
lub stacjonarnie
Doświadczenie
Regular / Senior

Product Designer UX/UI

Naszą siła są ludzie kochający technologię. Dołącz do nas!

Dobrze się czujesz w tych technologiach? Aplikuj!

Must have

No items found.

Nice to have

Poznaj nasze oczekiwania i zobacz na czym nam zależy

Poszukujemy osoby, która:

  • Posiada 5 letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów i design systems dla platform, aplikacji, zarówno z rynku B2B jak i B2C, z różnych branż, zarówno RWD jak i mobile w tym:
    • tworzenie i opracowywanie szkiców architektury informacji (makiet) oraz interaktywnych prototypów aplikacji
    • wiedza na temat design systemów IOS i Android stosowanych w projektowaniu aplikacji na te platformy.
    • doświadczenie w kompozycji, hierarchii wizualnej, typografii i doborze koloru.
  • Ma umiejętność współpracy z biznesem - globalnego spojrzenia na projekt, wraz z jego perspektywą rozwoju, ma umiejętność przekształcania procesów i potrzeb biznesowych w użyteczny produkt; zna i rozumie specyfikę różnych klientów (start-up vs enterprise), różnych produktów (B2B, B2C), cykli życia produktów,

  • Płynnie komunikuje się w języku angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie (min. na poziomie B2/C1),

  • Ma wysoko rozwinięte kompetencje miękkie: komunikatywność, otwartość na dawanie i przyjmowanie feedbacku, umiejętność pracy w różnych zespołach (zarówno dev jak i zespół po stronie klienta), elastyczność - umiejętność dostosowania jakości do czasu i potrzeb (zoom in, zoom out) a także potrafi argumentować podjęte decyzje projektowe,
  • Charakteryzuje się pozytywną energią i proaktywną postawą,

  • Potrafi przeprowadzić angażujący warsztat z klientem lub użytkownikami,  zarówno stacjonarnie jak i online (wykorzystując np. user story mapping, value proposition canvas) oraz przełożyć wymagania i pomysły na user stories,

  • Stosuje w projekcie rozszerzoną wiedzę o UX/UI, uwzględnia najnowsze wyniki badań, dobre praktyki i aktualne trendy UX/UI, wiedzę z innych projektów, trendy społeczne i technologiczne,

  • Potrafi przeprowadzić wywiad lub testy z użytkownikami, potrafi przygotować użyteczne rekomendacje lub nanieść zmiany oraz zaproponować rozwój produktu oraz strategię w oparciu o uzyskane dane

  • Bardzo dobrze zna Figmę (sporadycznie korzystamy również z Axure RP),

Jesteśmy otwarci zarówno na współpracę na zasadach freelance w niepełnym wymiarze godzin jak i full time na B2B.

Nice to have:

  • znajomość frameworków front-endowych
  • kompetencje z zakresu DesignOps
  • umiejętność określenia metryk UX i produktowych, analizy danych ilościowych i jakościowych (Google Analytics, HotJar, ankiety i inne narzędzia)
  • umiejętność przygotowania i analizy testów A/B
  • motion design

Zadania na tym stanowisku:

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • Będziesz motorem napędowym zespołu na etapie Discovery (będziesz pozyskiwać wymagania biznesowe uczestnicząc w spotkaniach i warsztatach, pozyskiwać wiedzę o potrzebach userów, analizować konkurencję),

  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu strategii usług/produktów (wspólnie z zespołem UX i Scrumowym, zespołem klienta),

  • Będziesz uczestniczyć w badaniach z użytkownikami i wyciągać wnioski odnośnie swoich projektów,

  • Będziesz projektować interfejsy użytkownika (zarówno lo-fi jak i hi-fi, tworzyć i wykorzystywać design systemy dla produktów B2B, B2C, aplikacji mobilnych i webowych a także systemów klasy enterprise)

  • Będziesz bezpośrednio pracować z klientem/ zespołem klienta oraz zespołem Scrumowym.

Co oferujemy:

  • Możliwość zdefiniowania wielu nowych produktów - pracujemy głównie z zagranicznymi start-upami przy projektach z różnych branż (od ridesharingu, przez forum dla fanów motoryzacji, aplikacje do zamawiania usług, po konfigurator mebli czy system wspierający pracę office managerów w czasach hybrydowej pracy)
  • Duży wpływ na produkt - product designerzy w naszej firmie pełnią rolę podobną czasami wręcz do analityków biznesowych na początku projektu, pozyskując wymagania od biznesu, weryfikując wspólnie z dev możliwości technologii, samodzielnie dokonując researchu dot. wymagań użytkowników; następnie założenia są weryfikowane przez użytkowników, co pozwala Ci rozwijać przygotowany przez Ciebie interfejs; następnie zwalidowany backlog trafia do wdrożenia, w którym aktywnie uczestniczysz definiując kolejne funkcjonalności oraz odbierając wytwarzane i weryfikując je z użytkownikami; krótko mówiąc: masz ręce pełne roboty i od Ciebie w dużej mierze zależy finalny produkt,
  • Pracę w języku angielskim na co dzień.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Razem tworzymy angażujace miejsce pracy z wyjątkową atmosferą, przestrzenią na rozwój i na wspólne działanie.
Z nami możesz:
Wybrać tryb pracy: zdalną, stacjonarną lub hybrydową
Dołączyć do jednego z naszych communities technologicznych
Uczyć się od bardziej doświadczonych osób w zespole i firmie
Podzielić się z nami swoją wiedzą
Realizować własne pomysły i współtworzyć produkty technologiczne
Czerpać wiedzę z różnorodnych projektów - polskich i zagranicznych
Dysponować swoim budżetem szkoleniowym
Być częścią zespołu, który samodzielnie organizuje swoją pracę, zna i realizuje cele
Bądź częścią naszej społeczności technologicznej
150+ specjalistów i specjalistek
(125 Regular i Senior)
Tech communities
Mentoring
Rozwijaj się i wdrażaj własne pomysły
45+ obecnie realizowanych projektów AdminJS (admin panel for Node.js apps) Eventrix (scaling JavaScript library)
Dołącz do zgranej ekipy
Integracje i spotkania zespołowe
Wydarzenia tech & life
Lifestyle communities
Poznaj wszystkie benefity

Zapoznaj się z procesem rekrutacji

1
Zaaplikuj
Skorzystaj z formularza aplikacyjnego.
Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 tygodni.
2
Wstępna rozmowa telefoniczna
Chcemy sprawdzić, czy do siebie pasujemy. Czasami podczas rozmowy ustalamy termin 1 etapu.
3
Rozmowa kwalifikacyjna
Trwa od 1 do 1,5 godziny i sprawdza zarówno Twoje zaplecze techniczne, jak i umiejętności miękkie.
4
Informacja zwrotna
Zawsze otrzymasz informację zwrotną, nieważne czy dostaniesz pracę, czy nie.
5
Witamy na pokładzie!
Twój pierwszy dzień jest już zaplanowany. Damy Ci znać, czego się spodziewać, zanim on nadejdzie.
Wszystkie oferty
ebook
Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej
Pobierz

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieje możliwość zmiany specjalizacji?

W RST istnieje możliwość zmiany specjalizacji. Jeżeli zamierzasz zmienić swoją ścieżkę kariery, Twój HR Guide zajmie się wsparciem oraz pomocą w realizacji celu rozwojowego.

Jak długo trwa proces rekrutacji?

Do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie. Od otrzymania CV staramy się jak najszybciej z Tobą skontaktować. Terminy spotkań rekrutacyjnych ustalamy wspólnie podczas rozmowy telefonicznej. Po spotkaniu wracamy do Ciebie z informacją zwrotną do 5 dni roboczych. Zależy nam na sprawnym i jasnym procesie. Wiemy, że nikt nie lubi długo czekać! :)

Czy możliwa jest praca zdalna?

Każdy pracownik ma możliwość wyboru trybu pracy. Jesteśmy otwarci na pracę zdalną, hybrydową oraz stacjonarną, każdemu z naszych pracowników udostępniamy niezbędny sprzęt do pracy. To Ty decydujesz o tym, jak chcesz pracować.

Co się dzieje z pracownikiem, gdy kończy się projekt?

Do każdego zespołu jest przypisany HR Guide, który jest opiekunem zespołu w sprawach rozwojowych i administracyjnych. Dba, abyśmy rozwijali się oraz czuli się dobrze w przypisanym projekcie. Gdy kończy się projekt i mamy taką możliwość, oferujemy Ci przejście do innego zespołu.

Masz pytania? Koniecznie napisz!

Joanna Labocha
Recruitment Coordinator

+48 533 901 627
rekrutacja@rst.com.pl
Dołącz do mojego networku!
Klikając „Wyślij”, zgadzam się z Polityką Prywatności.
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie dotarło do nas!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.
This is some text inside of a div block.
na godzinę + VAT (B2B)
Pracuj zdalnie, hybrydowo lub stacjonarnie
PL